02121, Україна, м.Київ, вул. Вірменська, 7 | licey_intellect@ukr.net | (044) 560-81-30 або (044) 560-81-31

Онлайн лекції

Розв'язування задач 4.1 з математики з ДПА 2011-2012 рр. Лекцію читає доцент к.ф.м.н Миронець О.А. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті http://www.adobe.com/go/getflashplayer)

 

Показникова та логарифмічна функції. Лекцію читає доцент к.ф.м.н Миронець О.А. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті  http://www.adobe.com/go/getflashplayer)

 

Тотожні перетворення логарифмічних виразів. Лекцію читає доцент к.ф.м.н Миронець О.А. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті  http://www.adobe.com/go/getflashplayer)

 

Показникові рівняння. Лекцію читає доцент к.ф.м.н Миронець О.А. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті  http://www.adobe.com/go/getflashplayer)

 

Показникові нерівності. Лекцію читає доцент к.ф.м.н Миронець О.А. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті  http://www.adobe.com/go/getflashplayer)

 

Розв`язування логарифмічних рівнянь. Лекцію читає доцент к.ф.м.н Миронець О.А. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті  http://www.adobe.com/go/getflashplayer)

Використання графів для розв'язування задач мінімізації. Семінар з інформатики проводить к.ф.м.н. Обожин І.І. (якщо плеєр не відкривається, то встановіть свіжу версію Adobe Flash Player на сайті http://www.adobe.com/go/getflashplayer)