Інформація про педагогічних працівників, які атестуються та є претендентами на присвоєння звання "учитель-методист".

Мошковська Наталія Олександрівна

Загальні відомості.

1. Рік народження :  1972
  2. Освіта : вища
  3. Спеціальність за дипломом : вчитель математики та фізики.
  4. Посада : вчитель математики ліцею « Інтелект»
  5. Закінчила УДПУ імені Драгоманова в 1994 р
  6. Державні нагороди : Грамоти ГУО 1996; РУО 1997 ; 2003; 2005.
  7. Вчитель вищої категорії, Старший вчитель.
  8. Пройшла курси підвищення кваліфікації : 1997; 2003; 2008; 2012; 2016.

Результати педагогічної діяльності.

1. Працюю над темою : « Пошук засобів та методів підвищення інтересу учнів до вивчення точних наук»
  2. Маю друковані статті : 1) «Как помочь белым воронам» журнал «Мир семьи» 2003 та « Не хочу в школу» «Мир семьи» 2002, а також «Вміння навчатися – запорука успіху» у журналі «Всесвіт виховання» 2004
  3. Цікавлюсь історією математики, педагогікою, психологією, філософією. Постійно підвищую свій професійний рівень. З великим задоволенням працюю в класах з поглибленим вивченням математики. Вимоглива і водночас доброзичлива до учнів. Використовую різноманітні форми та методи навчання.
  4. Як класний керівник турбуюся про дружелюбну атмосферу в класі, застосовую різні підходи для згуртування групи. Пишу сама сценарії вечорів, тематичних виховних заходів. Постійно підтримую зв’язок з батьками.
  5. Готую до друку статтю «Різні методи підвищення інтересу учнів до вивчення математики»