ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Дорогі наші учні, батьки!

Якщо ви перебуваєте  на територіі України в безпеці Ви маєте можливість продовжити навчання своєї дитини,  а саме, за заявою одного з батьків  перевести/зарахувати на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання в закладах освіти за місцем тимчасового перебування. Про ваше рішення просимо повідомити класного керівника.

НАГАДУЄМО, що ми залишаємося разом  з Вами,  тому після відновлення навчання  в закладах освіти будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.

Шановні випускники 9 класів, що завершують здобуття базової середньої освіти в 2021/2022 навчальному році, Вас вже звільненно від проходження державної підсумкової атестації.

Випускників 11 класів, після  активних консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації, Вас чекає виважене рішення,  що ґрунтуватиметься на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.