Святкуємо закінчення 2019-2020 н.р.

Шановні ліцеїсти!

Сьогодні на весь Київ пролунав загальний останній дзвоник. Учні та колектив ліцею, так само як і наші колеги з усіх ЗЗСО, із завтрашнього дня опиняються вже на крок ближче до нового навчального року. Для учнів це означатиме, що вони переходять у новий клас. Попереду – нові предмети, проєкти та підготовка, цікаві уроки та натхненні іспити. Для вчителів це нові та вже рідні обличчя та спраглі до знань серця учнів, новий рік із оновленими програмами предметів.

Цей навчальний рік був динамічним та яскравим, неочікуваним та таким, що у ньому кожен пройшов своє випробування: вчителі себе відчули повноцінно у ролі батьків, підтримуючи та надихаючи учнів; батьки – у ролі вчителів, адже для якнайкращого розуміння предмету та кожної з тем учні прагнули отримати відповідь на кожне питання; учні – відчули силу дружби, підтримки та всі ми – єдність нашої, ліцейної родини. Ми пишаємося кожним із вас. Ми мали чому навчитися і кожен з нас мав час, щоб не лише встигнути буквально усе, а й ставати кращою версією себе кожного дня.

Випускники! Для вас ця весна принесла не лише результативну та всебічну підготовку до складання головних у вашому житті екзаменів, а й безліч випробувань та приводів для хвилювання. Перенесені дати тестувань, нові умови та правила – все пробувало спантеличити вас… та не змогло! Адже ви не лише вистояли, ви, ми знаємо,опанували настільки широко кожну з наук, що й самі не можете дочекатися зустрітися сам-на-сам із тестом, скласти його та стати на наступну сходинку дорослого життя.

Та попереду – літо, відпочинок, друзі та прекрасний настрій. Бажаємо кожному з вас цікавих та натхненних літніх канікул, реалізації усіх бажань та захоплень і незабутніх пригод. Бережіть себе!

Звісно ж, ми не могли закінчити рік просто так. Нехай карантинні обмеження скасували свято Останнього дзвоника і Випускний вечір, та це для безпеки кожного. Перед тим, як відчути літо на повну вам, ліцеїсти, аби подякувати вам, вчителі та батьки та підтримати вас, випускники, адже це дні ваших святкувань, у переддень першого екзамену ЗНО на сторінках ліцею буде опубліковано дещо справді неймовірне. В умовах карантину та за підготовки на самоізоляції, ліцей для вас створює справжнє свято.

Ми кажемо вам: до зустрічі! Чекаємо на вас у наших стінах вже у вересні!