Вступна кампанія на 2020-2021 н.р.

Вітаємо учнів, що успішно склали тестування, із зарахуванням до ліцею!

Батьківські збори для учнів 5-х класів, що вступили, відбудуться 15 червня 2020 о 18:00 у актовій залі (4 поверх ліцею).

Увага! Шановні батьки, діти яких успішно склали тестування та зараховані учнями 5-х класів!

Батьківські збори відбудуться 15.06 о 18:00 у актовій залі (4 поверх ліцею). Розподіл  місць у залі відбудеться у із дотриманням необхідного дистанціювання, носіння масок обов‘язкове, рукавичок – рекомендоване. Прохання мати при собі кошти для придбання посібників з англійськоі мови.

Список рекомендованих до вступу учнів:

Натисніть тут для перегляду списку рекомендованих та списку резерву*

*Увага! Учням, що опинилися у складі резерву, для вступу буде необхідно повторно скласти тестування з англійської мови у серпні і за його результатами вони можуть бути рекомендовані до вступу. Дати проведення додаткових тестувань будуть оголошені у цьому розділі сайту.

Шановні батьки учнів, які вже рекомендовані до вступу, ви повинні отримати 09 червня 2020 з 10:00 по 15:00 довідку про зарахування вашої дитини до ліцею у кабінеті №181 (1-й поверх ліцею).

Апелювання результатів вступних випробувань відбудеться 09 червня 2020 року з 10:00 до 12:00

Зверніть увагу на кабінети (1-й поверх ліцею) для подання апеляцій:
Математика – №190
Англійська мова – №192

Бажаємо усім учасникам тестування успіхів. Чекаємо на вас!