Вступна кампанія на 2021-2022 н.р.

Оголошено результати вступних випробувань

Рекомендовані до вступу

Відкрити список рекомендованих до зарахування: Натисніть тут.

Рекомендовані до вступу повинні до 10.06.2021 (включно) отримати довідку про зарахування у каб. 181 з 10:00 по 16:00

Підготовка до 2021-2022 н.р.

Шановні батьки п’ятикласників!

Для роботи з читанням на літо та для подальшого навчання, а саме для перегляду та/або прослуховування матеріалів з предметів англомовного циклу, необхідно перевірити наявність програмного забезпечення на комп’ютері, за яким буде працювати Ваша дитина.

Спробуйте відкрити файли дисків, які Ви отримали. Якщо документи відкриваються коректно, то Ваш комп’ютер готовий до використання. Якщо ж ні, то Вам необхідно подбати про додаткові програми, за допомогою яких матеріал буде відтворюватися належним чином.

Рекомендоване програмне забезпечення:

• Windows не старше 7-ї версії, бажано – 10 та вище
  • Microsoft Office не старше 10-ї версії, бажано – Office 365
  • Adobe Acrobat Reader DC або Xodo PDF Reader (застосунки для читання PDF-файлів зі звуком). Радимо завантажити обидві програми влітку й протестувати, відкриваючи Life Science (textbook).
    • Увага! Для відкривання SWF-документів необхідно завантажити Flash Player за цим покликанням для Windows чи для іншої необхідної Вам операційної системи. За наявності двох варіантів до завантаження під назвою Вашої операційної системи, обирайте той, що містить “content debugger”. Після того, як Ви завантажили застосунок, Ваші дії мають бути такими:
      1. Створіть ярлик у зручному для вас місці на комп’ютері (наприклад на робочому столі);
      2. Відкрийте Flash Player;
      3. Перетягніть необхідний SWF-файл у застосунок;
      4. Переглядайте та прослуховуйте Ваш SWF-вміст.

Якщо всі налаштування ваших комп’ютерів зроблені, а діти готові до виконання літнього читання, нагадуємо:

1. Протягом літа необхідно опрацювати диск Summer Reading (виписати та перекласти нові слова з текстів, зробити письмово вправи) та книгу на диску Science Essentials (прочитати та виписати нові слова і переклад українською до них. Особливу увагу просимо звернути на слова, виділені синім кольором – потрібно вивчити їх вимову, переклад та правопис).
    Для запису слів та виконання завдань з диску Summer Reading необхідно завести зошит орієнтовно на 60 аркушів. Для запису слів із Science Essentials потрібен окремий зошит такого ж обсягу.
  2. Опрацювати збірник ДПА (4 клас) та придбати збірник Мерзляк “Математика 5 клас” за 2020 рік, можна розв’язати перші 50 номерів.
    Особливу увагу просимо звернути на задачі на рух, рівняння з дужками та великі числові вирази.

Доєднання до діджитал-структури ліцею

Шановні батьки вступників!

Просимо протягом візиту до ліцею «Інтелект» заповнити онлайн-форму, що уточнює особисті дані Вашої дитини для підготовки електронної сторінки учня/учениці на прийдешній 2021-2022 н.р. QR-код та коротка довідка щодо заповнення такої форми знаходиться у секретарів ліцею, а також у заступниць директора з навчальної роботи Радченко В.В. та виховної роботи Шубіної Н.М.