ЗМІ про нову будівлю ліцею

Шановні ліцеїсти, батьки та вчителі!

З гордістю відкриваємо нову рубрику #зміпроліцейінтелект

Першим чином ділимося цитатами із публікацій ЗМІ щодо нової будівлі ліцею «Інтелект» за адресою Бажана, 34а

PRAVDA.COM.UA (https://bit.ly/2M199o5)
«Наші діти йдуть в найкращу школу в Україні, яка є зразком і стандартом для всіх навчальних закладів країни», – сказав Кличко на «першому дзвонику», інформує прес-служба.

«Школа має все необхідне обладнання та техніку, аби діти навчалися комфортно та здобували освіту європейського рівня. Зокрема, робоче місце вчителя обладнане комп’ютером, окрім звичайної дошки, у класах є великі інтерактивні дисплеї для перегляду відеоматеріалів», – сказав Кличко. «Школа – енергоефективна. Вона має автономне опалення, яке здійснюватиметься системою тепло насосів», – сказав мер.

GLAVCOM.UA (https://bit.ly/2wOQw0T)
«Школа має все необхідне обладнання та техніку, аби діти навчалися комфортно та здобували освіту європейського рівня. Зокрема, робоче місце вчителя обладнане комп’ютером, окрім звичайної дошки, у класах є великі інтерактивні дисплеї для перегляду відеоматеріалів. Також є спеціальні кабінети для вивчення іноземних мов, танцювальна студія, студія музики та співу, 3 спортивні зали, медична частина, душові кімнати, кабінет психолога. Школа — енергоефективна. Вона має автономне опалення, яке здійснюватиметься системою теплонасосів», — зазначив мер Києва.

UKRINFORM.UA (https://bit.ly/2Nn77Dl)
«Також у будівлі встановлена і система «розумний дім», яка передбачає автоматичне регулювання температури приміщень школи в залежності від того, чи перебувають в приміщенні люди та яка температура надворі. Будівля має додаткове утеплення та енергоефективне LED-освітлення.

KYIVCITY.GOV.UA (https://bit.ly/2MST3SB)
«Ми не просто побудували нове приміщення, а змінили сам підхід до навчання та розвитку дитини, – зауважив Вячеслав Непоп. – На прикладі цієї школи школярі щодня бачать зв’язок науки із практикою. Будівля повністю енергонезалежна завдяки використанню геотермальної енергії, яка поступово замінює у світі традиційне вугілля, нафту і газ. Раніше школярі читали про такі проекти у долині гейзерів у США чи в Ісландії. Тепер – бачать на власні очі на Осокорках»

«Під час будівництва школи враховані найвищі очікування вчителів та учнів. Із розвитком інтернету сучасні школярі практично не бачать кордонів в освітньому процесі. У цій школі вони зможуть вільно спілкуватися із партнерськими навчальними закладами за кордоном, використовувати сучасні інтерактивні підручники та методичні матеріалі. Завдання вирішуються одним дотиком на екрані дисплеїв.

Вячеслав Непоп окремо зазначив, що всі навчальні приміщення в школі доступні для маломобільних відвідувачів. Прилегла територія також облаштована за принципом безбар’єрного простору.

На сьогодні нова школа на Осокорках – це без перебільшення найсучасніша школа не тільки у Києві, але й в Україні»

Дякуємо всім, хто долучився до творення нових можливостей для нашого закладу!

Завжди ваші,
Рада ліцею «Інтелект»