Оголошення позачергових виборів президента ліцею (2018-2019 нр)

Шановні ліцеїсти, батьки та викладачі!

У роботі Ради ліцею «Інтелект» незабаром відбудуться зміни, які ми анонсуємо вже днями. До вашої уваги перша – ми оголошуємо позачергові вибори президента.

На превеликий жаль, за особистих причин, Бірюков Кірілл, президент ліцею, залишає свій пост найближчим часом. Ми висловлюємо неймовірну вдячність йому за відповідальну та наполегливу працю, за цілодобове формування та дотримання планів подій, конкурсів, спільних проектів у ліцеї та із колективом лідерів класів, за неоціненну багатогодинну допомогу у технічних налаштуваннях колективу ліцею. Кірілл зберігає зв’язок з лідерами класів та завжди готовий прийти на допомогу та проконсультувати. Також Кірілл готовий продовжувати технічно-організаційну роботу, чому всі ми раді.

У зв’язку з цим, серед учнів 9-х класів буде проведено отримання заявок на участь у виборах на посаду президента Ліцейноі ради. Обрання серед кандидатів відбудеться таємним голосуванням учнів 8-10-х класів, адже це вік активних ліцеїстів із високим рівнем досвідченості та обізнаності у справах ліцею.

Увага всім охочим балотуватися!
Вимоги до президента ліцею:
– оцінки високого та середнього рівня
– авторитет серед учнів ліцею
– лідерські якості
– чітка передвиборча програма, що полягає у конкретних ідеях доповнення чи вдосконалення роботи Ради ліцею.

Для реєстрації кандидатом необхідно буде подати заяву заступнику директора з виховної роботи Шубіній Н.М. та опісля заповнити форму із власним мотиваційним листом «Чому я себе бачу президентом», передвиборчою програмою та обґрунтуванням власних планів та ідей.

Ми також завжди відкриті до думок кожного з учнів ліцею, для отримання яких буде створено веб-ресурс, які будуть поєднані із мотиваційними листами кандидатів при формуванні характеристики кандидата.

Персоналії кандидатів будуть оголошені заздалегідь перед виборами. Чіткі формати заяв та бланків, дати виборчого процесу будуть уточнені згодом.

Переконані, що всі зміни – на краще! Висловлюємо подяку ще раз Кіріллу за відкритість та готовність й надалі рухати ліцей лиш вище, лише вперед та чекаємо з нетерпінням на усіх кандидатів!

Завжди ваші,
Рада ліцею «Інтелект»