Сьогодні про довгожителів і їх секрети 😉😊

Японія: у країні налічується більше, ніж 85000 довгожителів. Їх вік – 100 років і більше.
З кожним роком кількість довгожителів зростає.

Таких досягнень за тривалістю життя і її якістю немає більше в жодній країні світу. Хтось висловить припущення, що секрет їхнього довголіття в тому, що вони споживають морепродукти. І не матиме рації.

Є в світі багато країн, особливо розташованих на берегах  океанів, де місцеві жителі їдять морепродукти, фрукти і овочі, а живуть менше.

Секрет довголіття полягає в тому, що японці єдиний народ на Землі, який при спілкуванні намагається не зіпсувати настрій свого співрозмовника.

Справа в тому, що секрет успіху цілої країни полягає в тому, що японці одними з перших навчилися контролювати свої думки. Розуміючи прекрасно, що негативні думки вбивають не тільки настрій співрозмовника, але і його здоров’я.

Вони прибрали зі своєї мови слово «ні».
Це зроблено задля того, щоб кожен в школі, вдома, на роботі, контролював свої думки і не давав негативним думкам псувати життя і майбутнє іншим людям.

Основним імперативом культури  спілкування в Японії  є встановлення “духу дружби” і принцип надзвичайної чемності. Традиційні норми японської моралі були впорядковані у XIX ст. автором посібника з гарних манер “Керівництво для школярів” бароном Мотода Нагадзене. Основні вимоги до юнацтва полягали в дотриманні такої формули: поведінка згідно з синівською повагою до батьків;  відданість і обов’язок; дух спільноти; старанність, стриманість, ретельність.
Японці пристосовуються до західних технологій і західного одягу, однак нічого не втрачають зі своєї культури і національних традицій.

Відображається елемент "Фото.jpg"

Психолог Ольга Казакова